• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,
ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830ماساژور گردن برقی نک مدل 5830

ماساژور گردن برقی نک مدل 5830

وضعیت کالا : موجود
   
نظرات : هیچ نظری ثبت نشده است
قیمت : 2,500,000تومان2,000,000تومان
افزودن به لیست مقایسه

توضیحات:

بیشتر افراد از درد در ناحیه گردن، کمر یا شانه رنج می برند. سبک زندگی بی تحرک بر سلامتی ما تأثیر می گذارد. بسیاری از ما در دفتر کار با کامپیوتر کار می کنیم، بنابراین تمام روز بدون حرکت هستیم. همچنین رانندگان پشت فرمان حرکت زیادی ندارند، احساس تنش زیادی در عضلات گردن می کنند. برای خلاص شدن از فشار زیاد، باید شنا کنید، ماساژ دهید. با این حال، شرکت در یک جلسه ماساژ با یک ماساژور حرفه ای ممکن است هزینه داشته باشد. یک ماساژور گردن دستی خانگی به صرفه جویی در وقت و هزینه کمک می کند. نک ماساژور یک دستگاه ماساژ مهره گردنی بر اساس تئوری طب سنتی چین است. این محصولی با تکنولوژی پیشرفته است که تجربیات بالینی طولانی مدت و علم و فناوری الکترونیکی مدرن را با هم ترکیب می کند. طراحی ارگونومیک، دو روکش پلاستیکی ضد زنگ بیضی شکل متصل کننده سطح تماس گسترده و اثر ماساژ جامع است. می تواند به راحتی در گردن قرار گیرد. اثر مغناطیسی، ماساژ نبض الکتریکی، آن را به روش موثر روش ماساژ طب چینی را شبیه سازی می کند. این کمک می کند تا گردش خون محلی را تقویت کرده و عضلات محلی را شل کند. در لایروبی کانال، افزایش ایمنی و همچنین بهبود کیفیت خواب تأثیر زیادی دارد. همچنین می تواند بر روی سایر قسمت های بدن مانند شانه، کمر، پا، ساق پا، بازو، پشت و غیره اعمال شود صفحه نمایش LED عملکرد آسان را می دهد. جمع و جور و سبک، حمل راحت، یک مورد عالی برای مراقبت از سلامتی. ماساژور گردن مغناطیسی (نک ماساژور) مدل KL-5830 ابزاری حلقه مانند است که جهت اعمال ماساژ روی گردن قرار میگیرد. این محصول دارای طراحی ارگونومیک میباشد. به جهت طراحی ارگونومیک به خوبی گودی گردن را پر میکند. این ماساژور با بهره گیری از پالکس الکترونیکی و ایجاد گرما منجر به برطرف کردن درد های ناشی از خستگی در ناحیه گردن و ناحیه فوقانی ستون فقرات خواهد شد. نکته مهم: (نک ماساژور) یک ماساژور اورجینال خاص می باشد و معروف است به (دستگاه ماساژ نصف النهار مهره های گردنی cervical vertebrae meridian massage apparatus) و دارای نمونه مشابه نمی باشد. تنها ماساژور ساخته شده که با دو باتری قلمی کار می کند و دارای عمر بالایی می باشد، این ماساژور دارای تکنولوژی سیو انرژی (اکونومیک) و از نظر اقتصادی بهینه می باشد.


اطلاعات فنی:
جنس بدنه: ABS
فرکانس پالس های الکتریکی: 1 - 1000 هرتز
عرض یک ضربه الکتریکی: 20 - 400 میکرو ثانیه.
اندازه محصول (L x W x H): 17.00 x 16.00 x 5.00 سانتی متر / 6.69 x 6.3 x 1.97 اینچ
اندازه بسته بندی (L x W x H): 22.50 x 20.00 x 5.00 سانتی متر / 8.86 x 7.87 x 1.97 اینچ


ویژگی ها:
نوع: ماساژ و آرامش
فناوری اتصالات سه بعدی هوشمند.
روکش اتصال دو حلقه، منطقه تماس بزرگ.
اثر مغناطیسی.
ماساژ نبض الکتریکی.
صفحه نمایش LED، آسان برای کار.
حالت های مختلف فرکانس و قدرت


مناسب:
افرادی که کار آنها متضمن سبک زندگی کم تحرک است
زنانی که در خانه کارهای بدنی انجام می دهند
دانش آموزانی که در امتحاناتی شرکت می کنند که نیاز به تمرکز، فعالیت ذهنی دارند
کارکنانی که فعالیتهای شغلی آنها با کمترین حرکت در طول روز همراه است.
کسانی که نیاز به بهبودی سریع از بیماری دارند
ورزشکارانی که در عضلات گردن خستگی دارند


فواید:
ماساژور لرزش مغناطیسی برای گردن
ماساژور دارای طراحی ارگونومیک متفاوتی است، می توان آن را با خود در جاده گرفت. (می توان از آن در خانه، شهر، شرکت، ماشین استفاده کرد)
گردش خون را بهبود می بخشد، التهاب و هماتوم را تسکین می دهد
برای انطباق فیزیولوژیکی گردن طراحی شده و از درمان الکتریکی ولتاژ پایین استفاده می کند.
برای درد گردن و التهاب مفید است.
علائم را تسهیل می کند و با هیپرپلازی استخوان تداخل می کند.
علائم بی خوابی را برطرف می کند
باعث آرامش می شود.
گردش خون، از بین بردن هماتوم و التهاب را افزایش می دهد.
در حالت خوابیده یا نشسته موثر است
به راحتی در شرایط خانه، دراز کشیدن یا نشستن.
ماساژور مغناطیسی گردن اثر درمانی مشابه جلسه ماساژ دارد.
عضلات گردن را شل می کند


کارایی:
- با توجه به طراحی مهندسی بدن انسان، علم زیبایی، مطابق با منحنی گردن
- روش های درمانی ماساژ متفاوتی را به عنوان ماساژ لرزش، الکتروتراپی، مغناطیسی درمانی و انعطاف پذیری گرم مادون قرمز ارائه می دهد.
- باتری های 2 عددی ایمن و قابل اطمینان هستند. (باتری در نوع AAA تأمین می شود، چون در بسته بندی موجود نمی باشد)
- پالس الکتریکی با فرکانس پایین، اثر مغناطیسی، کشش حلقه سه در یک درمان همزمان سازی برای تشکیل یک میدان ترکیبی موثر با استفاده از 3D فن آوری اتصالات هوشمند، با توجه به منحنی گردن خود، به راحتی تنظیم الکترود، استفاده راحت تر است.
- دو نوع حالت ترکیبی خودکار، چهار نوع درمان دستی، می تواند با توجه به نیازهای مختلف کاربران، برنامه ها را به طور گسترده انتخاب کند.
- ساخته شده از دو آهنربا پزشکی خاص برای سلامتی شما و تنظیم غدد درون ریز برای مغناطیس درمانی آکوپوینت انسان، گردش خون را بهبود می بخشد.
- با رعایت اصل Qi به بهبود گردش خون در بدن کمک می کند.
- یک ماساژور نبض برقی گردنی خطی است که برای به حداقل رساندن رنگ اطراف گردن و ناحیه شانه بدن طراحی شده است.
- به حداقل رساندن همه علائم مربوط به مشکل دهانه رحم کمک می کند.
- عناصر ماساژ کروی از فرم خاص، ماساژ نرم را ایجاد می کنند.


راهنمای LED:
عدد (1) با 6 نوع حالت
عدد (2) با 16 نوع قدرت
عدد (3) عملکرد اصلی، استفاده از ماساژور نبض الکترونیکی برای شل کردن گردن


اقلام همراه:
دستگاه ماساژور گردن 1 عدد
پد ماساژور 2 عدد
سیم ماساژور 1 عدد
باتری قلمی 2 عدد (معمولی)
دفترچه زبان انگلیسی 1 عدد
کاتالوگ راهنمای فارسی 1 عدد

*** با خیال راحت و امن در « فروشگاه آپشن ایران » خرید کنید ***


فروشگاه آپشن ایران دارای پروانه کسب به شناسه صنفی 0466829905 از اتحادیه صنف لوازم یدکی اتومبیل (سبک و سنگین) (اتحادیه شهرستان)، نماد اعتماد الکترونیک یک ستاره از مركز توسعه تجارت الكترونیكی وزارت صنعت معدن، لوگو دیجیتال طلایی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد.


*برای بررسی بیشتر بر روی مجوز ها کلیک کنید *


بسمه تعالی


با سلام..

خریدار عزیز

به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز)، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت لحظه ای بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای تمام کالاها صحیح نمی باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه آپشن ایران

×