• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,

بسمه تعالی

کیفیت کالا و خدمات پس از فروش:

كليه محصولات قبل از ارسال تست شده و پس از تاييد نهايي براي خريداران ارسال شده و با توجه به بسته بندي ضد ضربه  امكان صدمه ديدن سفارش شما وجود ندارد.

كليه کالا هاي معرفي شده در سايت، بصورت اوریجینال همراه با بسته بندي و پك شركت عرضه كننده براي مشتريان ارسال خواهد شد.

كليه محصولات این فروشگاه بدون بستگی به حجم کالای خریداری شده و تعداد داراي بسته بندي در کارتن مخصوص خود می باشند و به جز ان کارتن بستگی به تعداد ارسال دوباره درون یک مادر کارتن دیگر بسته بندی می شوند.

کلیه محصولات این فروشگاه دارای خدمات پشتیبانی میباشد، و بر اساس گارانتی شرکت وارد کننده ان ها به خریدار تحویل داده می شود، (این نکته برای کالاهایی هست که شرکت وارد کننده ان گارانتی کرده باشد و نه سایر کالاهای دیگر که از شرکت های مختلف خریداری می شود.)

در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی موضوع را از طریق پشتیبانی مطرح کنید.


" پشتیبانی فروشگاه کلیک کنید! "


با تشکر و سپاس
مدیریت فروشگاه آپشن ایران

ادامه

بسمه تعالی


با سلام..

خریدار عزیز

به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز)، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت لحظه ای بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای تمام کالاها صحیح نمی باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه آپشن ایران

×