• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,

بسمه تعالی

روند حمل و نقل کالا:

كليه سفارشاتي که در روز های شنبه تا چهارشنبه، قبل از ساعت 5 بعد از ظهر ثبت شوند (پرداخت هزینه کالا و تصویه حساب)، صبح روز بعد ارسال میگردند.

كليه سفارشاتي كه در روزهاي پنچ شنبه و جمعه ثبت ميشوند (پرداخت هزینه کالا و تصویه حساب)، صبح روز شنبه ارسال خواهند شد.

کالاهاي سفارش داده شده از جانب شما خريدار گرامي که شهرستان تشريف داريد همان روز از طريقي که شما تعيين مي کنيد که کالا هر چه سريعتر و با هزينه کمتر بدست شما برسد ارسال خواهد شد.

تيپاکس، چاپار، باربري، پست، ترمينال، راه اهن و فرودگاه از مراکز ارسال کالا مي باشد.

و ارسال کالاهاي سفارشي شما خريدار گرامي که داخل کرمان هستيد از طريق ارسال با پيک موتوري، اژانس و يا وانت تلفني مي باشد.

با توجه به نحوه فروش محصولات در سایت، برای شهرستانی های عزیز فقط (هزینه حمل و نقل شهری) اخذ می گردد، و بار به صورت پس کرایه برای آنها ارسال می گردد.

*شهرستانی های عزیز و خریدار محترم در مورد تحویل کالای خریداری شده خود توسط اداره پست به نکته زیر توجه کنند!

از زمان تحويل بسته ها به مامور پست، 2 الی 4 روز کاری زمان لازم است تا بسته پستي به دست شما برسد، در برخی موارد و با توجه به نحوه فعالیت منطقه پستی شما ممکن است بسته با تاخیر بیشتری به دست شما برسد.

همچنین در بهترین حالت، ممکن است بسته های با مقصد شهر های اطراف کرمان یک روزه به دست مشتری برسد!

شهرستانی های عزیز که روش ارسال کالای خریداری شده خود را از طریق پست پیشتاز انتخاب می نمایید توجه داشته باشید قبل از تحویل گرفتن کالا از مامور پست و امضا کردن رسید پستی ان (پست پیشتاز) حتما کالای خریداری شده خود را از داخل جعبه پستی (جعبه مادر کارتن اصلی) بیرون بیاورید و چک کنید تا شکستگی در بدنه و تمام قسمت های بیرونی ان نباشد، در صورت مشاهده شکستگی کالا را به مامور پست ارجاع دهید تا برگشت دهد (به هیچ عنوان قبض رسید پستی را امضا نکنید) تا پس از برگشت کالا به فرستنده (مکان مبداء) از طریق فروشنده (ارسال کننده کالا) برابر با قوانین و ضوابط پستی با ان واحد پستی برخورد لازم صورت گیرد و خسارت کالای ارسالی توسط فروشنده گرفته شود، و دوباره برای شما خریدار محترم کالای خریداری شده به صورت سالم ارسال گردد، در صورتی که شما به هر عنوان کالای خریداری شده خود را بدون چکاب اولیه از مامور پست دریافت کردید و قبض رسید پست پیشتاز ان را امضا کردید تمام عواقب کار به عهده شما خریدار محترم خواهد بود و هیچ خسارتی و ضرر و زیانی از طرف ما و اداره پست پذیرفته نمی شود.

نکته اول: تمام کالاهای ارسالی به صورت پست پیشتاز + بیمه شده از طرف (فرستنده) برای خریدار ارسال می شود.

نکته دوم: در صورت تشخیص فرستنده کالای ارسالی اگر قابل شکستگی (شیشه و ...) باشد که به هر صورت احساس شود در راه ارسال به گیرنده دچار ضربه و ... شود که باعث نقص، شکستگی و ... در کالای (ارسالی) صورت گیرد، کالا به جز جعبه کارخانه سازنده (جعبه اورجینال) درون جعبه ای دیگر و با بسته بندی مقاوم (یونولیت – نایلون حباب دار) بسته بندی شده و به صورت سالم برای گیرنده (خریدار) ارسال می شود.

نکته سوم: در صورت خراب بودن و کار نکردن کالا از طریق گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت وارد کننده ان، مراحل رسیدگی تعمیر یا تعویض و ... مطابق قوانین برگ گارانتی صورت می گیرد، (این تبصره فقط برای کالاهایی که داری گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.)

نکته چهارم: با توجه به اورجينال بودن محصولات با پشتيباني معتبر کليه خدمات در صفحه قوانين ذکر شده و پشتيباني محصولات با شرکت هاي تامين کننده مي باشد و فروشگاه نماينده فروش محصولات مي باشد.

*تمام کالاهای خریداری شده قبل از ارسال از نظر سلامت (کارکرد و نداشتن شکستگی و ...) چک می شود و بعد در داخل کارتن اصلی خود (کارخانه سازنده) به صورت اورجینال ارسال می شود.

تبصره: در صورت خرید تعداد بالا از یک کالا و ... کالاهای ارسالی بجز کارتن اصلی خود (اورجینال) درون یک کارتن بزرگتر (مادر کارتن) بسته بندی می شود و بعد ارسال می شود.

فروشگاه پس از ارسال بسته ها توسط پشتیبانی فروشگاه، سيستم سفارش تعيين وضعيت مي شود و کاربر پس از وارد شدن در فروشگاه در قسمت حساب کاربري امکان مشاهده آخرين وضعيت سفارش خود را دارد.

مدير سيستم به هنگام ارسال بسته به مشتري از طريق سيستم و ارسال ايميل فروشگاه خبر مي دهد.

در صورتي كه در دريافت سفارش خود با تاخير غير معقولي مواجه شديد حتما با ما تماس بگيريد و از ثبت مجددا سفارش خود جددا خودداري كنيد !

در صورتي كه در ارسال سفارش با مشكل روبه رو شده ايد با ما تماس گرفته و اطلاعات خود را به شرح زير ارسال كنيد تا سفارش توسط ما ثبت گردد:
اطلاعات مورد نياز: نام و نام خانوادگي - آدرس به تفكيك استان شهر و ... - كد پستي 10 رقمي - شماره تلفن - نام و تعداد محصولات درخواستي
 
روند بازگرداندان کالا و باز پرداخت وجه:

با توجه به ماهیت اکثر محصولات ارایه شده که بصورت سالم و تست شده میباشد.

* البته در صورتی که محصول خریداری شده دارای نقص فنی باشد بصورت رایگان تعویض خواهد شد.

* همچنین در صورتی که کالای تحویل گرفته شده توسط مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد و این اشتباه از طرف فروشگاه بوده باشد، این موضوع بدون هزینه برای مشتری قابل پیگیری و حل شدن خواهد بود (در موارد مشابه لطفا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.)

در صورت منصرف شدن از خرید و قبل از واریز وجح کالا لطفا با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.


" پشتیبانی فروشگاه کلیک کنید! " 


با تشکر و سپاس
مدیریت فروشگاه آپشن ایران

ادامه

بسمه تعالی


با سلام..

خریدار عزیز

به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز)، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت لحظه ای بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای تمام کالاها صحیح نمی باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه آپشن ایران

×