• به بزرگترین فروشگاه آپشن و لوازم جانبی خودرو در ایران خوش آمدید,
خلاصه خبر:
توجه: اخیرا مشاهده شده افرادی سود جو تحت نام های مستعار مختلف، با کپی برداری از روی مطالب و تصاویر محصولات فروشگاه اینترنتی کرمان بگز و شعبه دوم ان آپشن ایران شروع به ...
متن کامل خبر:

بسمه تعالی

 

توجه: اخیرا مشاهده شده افرادی سود جو تحت نام های مستعار مختلف، با کپی برداری از روی مطالب و تصاویر محصولات فروشگاه اینترنتی کرمان بگز و شعبه دوم ان فروشگاه آپشن ایران شروع به فروش محصولات قلابی و فاقد استاندارد، گارانتی و خدمات پس از فروش خود نموده اند، به لطف پروردگار و با هوشیاری به موقع مسئولین فروشگاه جلوی اینافراد سود جو برابر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و پیگیری دستگاه های قضایی گرفته شد، لازم بر ان دانستیم که اعلام کنیم این فروشگاه اینترنتی (کرمان بگز و شعبه دوم ان فروشگاه آپشن ایران) هیچ شعبه دیگری در ایران ندارد. 

لذا در صورت افتتاح شعبه های جدید اطلاعات کامل ان در صفحه اول این فروشگاه اینترنتی اعلام می شود.

 

باتشکر و سپاس

 مدیریت آپشن ایران

آمار مربوط به این مطلب:
تعداد بازدید:12117
نظرات
در این رابطه هیچ نظری توسط کاربران نوشته نشده است

بسمه تعالی


با سلام..

خریدار عزیز

به اطلاع می‌رساند با توجه به نوسانات زیاد (بازار ارز)، قیمت محصولات دچار تغییرات زیادی شده است و جهت اطلاع از هرگونه (قیمت روز کالا) قبل از ثبت سفارش با پشتیبانی فروشگاه تماس بگیرید و بعد از دریافت (قیمت روز) با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه کالای مورد نظر خود را ثبت نمایید.


با توجه به نوسانات بازار ارز و نوع خدمات رسانی فروشگاه قیمت ها بصورت لحظه ای بروز رسانی خواهد شد و قیمت هم اکنون فروشگاه برای تمام کالاها صحیح نمی باشد.

با تشکر و سپاس
پشتیبانی فروشگاه آپشن ایران

×